امروز

دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳

  ساعت

۰۳:۰۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

اداره حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برای دومین سال پیاپی به عنوان “حراست برتر” سال ۱۴۰۲ در میان حراست های شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شناخته شد.

به گزارش تفکر جوان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، عملکرد شایسته حراست این شرکت در پیشبرد برنامه و اجرای دستورالعمل ها علاوه بر اقدامات فوق برنامه همچون استفاده از تجهیزات نوین، پیگیری پروژه های حفاظت الکترونیک، گشت های عملیاتی و ارتباط مناسب با نهاد ها و سازمان های ذیربط از اهم شاخص های موثر بر انتخاب به عنوان حراست برتر اعلام شدند.

مهندس قباد ناصری، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون طی پیامی این دستاورد ارزنده را نتیجه برخورداری سازمان از حراست مردان متعهد و کارآمد ارزیابی کرد و از رئیس و کلیه پرسنل خدوم و زحمتکش اداره حراست شرکت به خاطر تامین آرامش فرآیند تولید علاوه برحراست از سرمایه های انسانی و سایر دارایی های ارزشمند مردم (نزد شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون) تقدیر و تشکر به عمل آورد.

سید محمد موسوی، رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نیز از حمایت های مدیرعامل این شرکت و سید محمد علی سدیری، رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تقدیر نمود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد