امروز

دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲

  ساعت

۱۵:۳۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

وزیر نیرو در همایش تقدیر از عوامل اجرایی گذر از پیک بار تابستان ۱۴۰۱ که در محل وزارت نیرو برگزار شد، با اهدا لوح تقدیر و تندیس از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به جهت اقدامات تاثیرگذار در گذر از پیک تابستان ۱۴۰۱ تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان،
این تقدیر به پاس قدردانی از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در راستای اجرای طرح های مدیریت بار و تلاش همه جانبه در استفاده بهینه از انرژی برق و تعامل موثر با مشترکین که موجب حفظ پایداری سراسری در تامین برق مطمئن انجام شد.

در این تقدیر نامه آمده است:

“جناب آقای علی خدری
مدیرعامل محترم شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

خدای متعال را شاکریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت خدمتگزار در اولین سال دولت مردمی سیزدهم و تلاش های جنابعالی و همکاران آن شرکت توانستید با تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان ۱۴۰۱ رضایت مردم عزیزمان را جلب نماید.

به پاس قدردانی از اقدامات ارزشمند آن شرکت در راستای اجرای طرح های مدیریت بار و تلاش همه جانبه در استفاده بهینه از انرژی برق و تعامل موثر با مشترکین که موجب حفظ پایداری شبکه سراسری و تامین برق مطمئن گردید. این لوح تقدیر به رسم یادبود تقدیم می گردد.
امید است با توکل به خداوند متعال و ادامه تلاش جنابعالی و همکارانتان، کماکان عملکرد برتر آن شرکت استمرار یابد و همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.”

علی اکبر محرابیان
وزیر نیرو

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد