امروز

جمعه, ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۵:۰۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در حاشیه بازدید از پروژه های اجرا شده و درحال اجرای برق شهرستان هفتکل، گفت: پروژه هایی با عنوان توسعه و احداث شبکه در مناطق روستایی، دو پروژه تعویض پایه ها و سیم های فرسوده در مناطق مختلف و پروژه تعویض چراغ روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال طی یک ماه اخیر در شهرستان هفتکل اجرایی و بهره برداری شده است.
دکتر علی خدری پس از نشست با فرماندار و امام جمعه شهرستان و بررسی کمبود ها و نیازهای شبکه توزیع برق شهرستان هفتکل در بازدید از پروژه های در حال اجرا در منطقه اسلام آباد و فرهنگیان هفتکل گفت: مشکلات مناطق طوف شیرین و لین های شرکتی باید هر چه سریعتر حل شود.

وی همچنین اجرای پروژه تبدیل چراغ های روشنایی معابر بلوار اصلی شهرستان هفتکل به چراغ های ال ای دی را اقدامی در راستای خدمات دهی لازم به مردم عنوان کرد و افزود: تبدیل این چراغ ها به جز افزایش کیفیت و جلوه نور، ما را در مصرف بهینه برق نیز یاری می کند.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان پس از بازدید از مسیر خط تغذیه کننده روستاهای بخش رغیوه و روند پیشرفت این پروژه، گفت: تمام تلاش خود را در راستای رفع معایب و مشکلات خط مذکور جهت کاهش خاموشی ها و افزایش پایداری و قابلیت اطمینان آن خواهیم داشت تا معایب با سرعت بیشتری مرتفع شود.

ایشان در ادامه افزود: تبدیل پروژه سیم به کابل تا کنون ۷ کیلومتر اجرا شده و ۳ کیلومتر نیز در دست اجرا است که تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است‌. همچنین ۱۳۳دستگاه چراغ ال ای دی با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان در معابر این شهرستان نصب شده است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد