17:29:24 - سه‌شنبه 25 آگوست 2020
با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئوکنفرانس انجام شد
بهره‌برداری از ۱۵۱ پروژه توزیع برق اهواز و خوزستان
به گزارش تفکر جوان /۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت‌های توزیع نیروی برق اهواز و خوزستان، به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید. ۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت‌های توزیع نیروی برق اهواز و خوزستان امروز (۴ شهریورماه) و همزمان با سومین روز هفته دولت، به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور وزیر نیرو […]

بهره‌برداری از ۱۵۱ پروژه توزیع برق اهواز و خوزستان

به گزارش تفکر جوان /۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت‌های توزیع نیروی برق اهواز و خوزستان، به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت‌های توزیع نیروی برق اهواز و خوزستان امروز (۴ شهریورماه) و همزمان با سومین روز هفته دولت، به صورت ویدئوکنفرانس و با دستور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز به نمایندگی از شرکت‌های توزیع برق منطقه ۴ کشور شامل خوزستان، لرستان، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و شرکت توزیع برق شیراز، اقدام به بهره‌برداری از پروژه‌های حوزه برق کرد.

از ۱۵۱ پروژه‌ای که امروز به بهره‌برداری رسید، ۱۰۰ پروژه مربوط به شرکت توزیع برق اهواز است که با اعتبار بیش از یک هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. ۵۱ پروژه نیز در حوزه شرکت توزیع برق خوزستان است که با اعتبار بیش از یک هزار و ۲۵۴ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

این ۱۵۱ پروژه در خوزستان از جمله ۲ هزار و ۲۳۰ پروژه برق‌رسانی بود که امروز در قالب پویش الف_ ب_ ایران در پنج منطقه کشور افتتاح شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی در این مراسم افتتاحیه که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، حضور داشتند.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بهره‌برداری از ۱۵۱ پروژه توزیع برق اهواز و خوزستان


امکانات