10:49:38 - چهارشنبه 17 ژوئن 2020
دونیکوکار ساخت ۱۸ کلاس درس را در خوزستان آغاز کردند
تفکر جوان / معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: عملیات اجرایی ساخت سه مدرسه در قالب ۱۸ کلاس درس در شهرستان‌های امیدیه و آغاجاری با کمک ۲ نیکوکار مدرسه‌ساز آغاز شد. رضا زدوار چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار تفکر جوان بیان کرد: این مدارس در راستای طرح ” […]

دونیکوکار ساخت ۱۸ کلاس درس را در خوزستان آغاز کردند

تفکر جوان / معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: عملیات اجرایی ساخت سه مدرسه در قالب ۱۸ کلاس درس در شهرستان‌های امیدیه و آغاجاری با کمک ۲ نیکوکار مدرسه‌ساز آغاز شد.

رضا زدوار چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار تفکر جوان بیان کرد: این مدارس در راستای طرح ” آجر به آجر ” و اهمیت مدرسه‌سازی در مناطق محروم و کم‌برخوردار ساخته خواهند شد.

وی گفت: این طرح‌ها شامل مدرسه ۹ کلاسه با مشارکت خیر مدرسه‌ساز “سلیمان محمدرضایی” در شهرستان امیدیه و همچنین ساخت یک مدرسه سه کلاسه و یک مدرسه سه کلاسه در روستای صالحک امیدیه و مدرسه ۶ کلاسه در شهرک حر توسط خیر نیکوکار محمد تقوی ساخته خواهند شد.

وی ادامه داد: هنوز رقم دقیق مشارکت نیکوکاران دراین طرحها مشخص نشده است . 

طرح آجر به آجر از جمله طرح‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس است که امسال برای جلب مشارکت  هر چه بیشتر خیران برای ساخت در حال اجرا است.

خوزستان رتبه نخست مشارکت خیران مدرسه ساز در کشور را دارد.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  دونیکوکار ساخت ۱۸ کلاس درس را در خوزستان آغاز کردند


امکانات