16:44:43 - دوشنبه 10 فوریه 2020
مهندس غلامحسین بابادی از مردم برای شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد
مهندس غلامحسین بابادی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طی پیامی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن دعوت به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و امام راحل است و باعث حفظ منافع ملی می‌شود.

بی‌شک دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بیش از همه مرهون تدابیر شجاعانه و پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و خلف صالحشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) و همچنین مجاهدت و جانفشانی و حضور با بصیرت ملت غیور ایران در همه حوادث تاریخی و لحظات سرنوشت ساز این مرز و بوم بوده است.
اکنون در چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است اما دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند.

از آنجاییکه امسال برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با مراسم اربعین سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مصادف شده است، باید گام‌های استوار ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام استقامت و وحدت ایرانی‌ها را به جهان مخابره کند اینجانب از همه شهروندان شهرستان های مسجدسلیمان، لالی ، اندیکا و هفتکل دعوت میکنم دوشادوش ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود پیام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به جهان منعکس کنند.

و من الله التوفیق
مهندس غلام حسین بابادی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مهندس غلامحسین بابادی از مردم برای شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد


امکانات