11:32:58 - شنبه 27 ژوئن 2020
نفت مسجدسلیمان در مقابل شاهین بوشهر یک غایب دارد
تفکر جوان / تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و دوم لیگ برتر با یک بازیکن غایب به مصاف تیم شاهین بوشهر می‌رود. هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور پس از چهار ماه وقفه روز یکشنبه از سر گرفته میشود و تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در این هفته مقابل شاهین شهرداری […]

 نفت مسجدسلیمان در مقابل شاهین بوشهر یک غایب دارد

تفکر جوان / تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و دوم لیگ برتر با یک بازیکن غایب به مصاف تیم شاهین بوشهر می‌رود.

هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور پس از چهار ماه وقفه روز یکشنبه از سر گرفته میشود و تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در این هفته مقابل شاهین شهرداری بوشهر صف آرایی می‌کند.

مهران حسنوند مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجدسلیمان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار تفکر جوان اظهار داشت: در دیدار با شاهین بوشهر حسین ابراهیمی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

وی با بیان اینکه سایر بازیکنان تیم مشکلی برای بازی ندارند گفت: تیم ما تاکنون نتایج خوبی کسب کرده و تنها سه شکست در ۲۱ بازی قبل داریم. تلاش می کنیم در ادامه راه بتوانیم بهتر ظاهر شویم و جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم.

مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت با اشاره به اینکه تمامی بازیکنان به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار دارند گفت: در این فصل حمایت همه جانبه هواداران کمک بسیاری به ما کرد و امیدواریم این حمایت همچنان ادامه داشته باشد.

حسنوند بیان کرد: تیم نفت مسجدسلیمان نشان داده که در بازی های خارج از خانه تیم دست و پا بسته ای نبوده و همواره به دنبال یک بازی جذاب و تماشاگرپسند به همراه کسب امتیاز است.  

به گزارش تفکر جوان / تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب ۲۸ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی جای گرفته است.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و شاهین بوشهر از ساعت ۲۱ روز هشتم تیرماه در بوشهر برگزار می‌شود.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  نفت مسجدسلیمان در مقابل شاهین بوشهر یک غایب دارد


امکانات