امروز

یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۲:۰۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

شرکت ملی حفاری ایران در راستای تحقق اهداف کیفی تدوین شده در برنامه راهبردی شرکت در سال ۱۴۰۰، استفاده حداکثری از بستر فضای مجازی در بخش ارائه آموزش های عمومی و تخصصی را پی جو و اجرایی کرده است.

به گزارش تفکر جوان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران غلامحسین بهرامی رئیس آموزش سیال، سیمان و اسید حفاری اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت روز چهارشنبه (۱۶ تیرماه ۱۴۰۰) با اشاره به اینکه آموزش رکن اساسی هر سازمان است، گفت: با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، سمت و سوی برنامه های آموزشی شرکت به بهره گیری حداکثری از فضای مجازی سوق داده شد.

 وی افزود: تقویم دوره  آموزش های تخصصی و عمومی شرکت براساس نیازهای مدیریت های عملیاتی، خدمات فنی و ویژه حفاری، پشتیبانی و ستادی تنظیم و پیش از شرایط همه گیری کرونا به صورت حضوری برگزار می شد که حسب تاکید مدیریت ارشد شرکت با ایجاد زیرساخت های لازم  با کاربست فضای مجازی و به طور برخط (آنلاین) ارائه می گردد.

بهرامی با اشاره به همکاری و همیاری اساتید مجرب اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت در این زمینه، اظهار کرد: همچنین در جهت ایجاد انگیزش و  افزایش سطح مهارت های فنی کارکنان با تشکیل گروه های تخصصی در فضای مجازی فرصت برای هم افزایی، هم فکری، تبادل تجربیات و آموزه های تخصصی با تلفیقی از دانش آکادمیک و تجربی مهیا گردیده که با اقبال کارکنان عملیاتی و نیروهای اقماری مواجه بوده است.

وی گفت: تلاش براین است تا کیفیت آموزش ها در چارچوب استانداردهای تعریف شده مربوط به موضوعات تخصصی و با ایجاد فرصت برای تعامل و تبادل نظر میان اساتید و همکاران با بیشترین کارآیی دنبال و موثر و مفید واقع شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد