امروز

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۴:۰۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

۱۳۹۶۰۶۰۷۰۹۳۳۰۷۰۷۱۱۷۷۹۰۵۴

باشگاه خبرنگاران تفکر جوان : مهران حموله مدیرکل پست استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگاران در اهواز اظهار داشت: تفاهم‌نامه همکاری پست استان خوزستان و شرکت همفکران در ارائه خدمات شهرداری اهواز منعقد شد که با امضای این تفاهم نامه خدمات نیابتی شهرداری توسط پست استان گسترش می‌یابد.

وی در تشریح این همکاری توضیح داد: فاز نخست همکاری پست و شرکت همفکران در خصوص ارائه خدمات ثبت‌نام تاکسی‌داران و سرویس‌های مدارس است که در حال حاضر این خدمات در تمامی نواحی پستی مرکز استان ارائه می‌شود.

مدیرکل پست استان خوزستان ادامه داد: بر اساس این تفاهم‌نامه قرار است تا پایان شهریور جاری بیش از ۱۰ هزار نفر جهت دریافت این خدمات به پست مراجعه کنند.

وی در ادامه سخنان خود از ثبت نام رانندگان وانت بارها توسط پست استان خوزستان خبر داد و گفت: در فاز دوم این تفاهم‌نامه همکاری ثبت نام بیش از ۸ هزار نفر از رانندگان وانت‌بارها از نیمه دوم مهرماه امسال در پست آغاز می‌شود.

حموله افزود: ده‌ها خدمت دیگر توسط شهرداری جهت واگذاری به پست استان خوزستان احصا شده است که از آن میان می توان به تشکیل پرونده های الکترونیکی ثبت نام های گوناگون، صدور و تمدید پروانه‌های صادره، صدور المثنی، عملیات خرید و فروش تاکسی‌ها، صدور و تمدید مجوز شرکت‌های حمل و نقل اشاره کرد.

منبع:خبرگزاری تسنیم – مرکز خوزستان

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز