امروز

سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۲۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

۱۷۷۰۳۰

باشگاه خبرنگاران تفکر جوان: افشین حیدری  در گفت و گو با خبرنگاران در این خصوص، اظهارکرد: توافقی بین اداره کل ورزش و جوانان استان و آقای جهانداری مالک باشگاه استقلال اهواز صورت گرفت و قرار شد که این باشگاه به اداره کل ورزش خوزستان واگذار شود.

وی بیان کرد: بر اساس این توافق تمام بدهی های این باشگاه تا پیش از فصل جاری رقابت های لیگ دسته دو کشور بر عهده آقای جهانداری است و قرار شد که اداره کل نیز بدهی و هزینه بازیکنان در فصل جاری را از محل اسپانسر تامین کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به این که مردم خوزستان از استاندار، وزیر ورزش و همچنین متولیان ورزش استان درخواست داشتند که مشکلات این باشگاه و تیم ریشه دار برطرف شود، ما نیز ورود کردیم و از این پس اداره کل ورزش و جوانان خوزستان مالکیت باشگاه استقلال اهواز را برعهده دارد.

وی عنوان کرد: استقلال اهواز ساماندهی می شود و به شرایط خوبی خواهد رسید و با برنامه هایی که مدنظر است، مشکلات آن را برطرف می کنیم. این تیم دارای هیات مدیره می شود و به زودی نیز مدیرعامل آن را معرفی خواهیم کرد.

حیدری گفت: مالکیت تیم استقلال اهواز در گذشته نیز برعهده اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بود ولی بعد از این اداره کل گرفته و به صورت خصوصی و شخص اداره شد که آن مشکلات هم برای آن به وجود آمد ولی ما دیگر نمی گذاریم که تیم دچار مشکل شود.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا – مرکز خوزستان

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز