امروز

چهارشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۴:۴۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با صدور حکمی علیرضا هیهاوند را به عنوان مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجد سلیمان منصوب کرد.

به گزارش تفکر جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز جنوب، مهندس احمد محمدی در این حکم ضمن برشمردن اهم وظایف مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، تاکید کرد: امید است با استعانت از پروردگار متعال، استفاده بهینه از سرمایه های انسانی متخصص و سختکوش شاغل در آن شرکت، هماهنگی و تشریک مساعی با مدیریتهای ذیربط در ستاد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حکم دیگری ضمن قدردانی از مهندس قباد ناصری در دوره بیش از چهار ساله تصدی مدیریت عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان وی را به عنوان مشاور مدیرعامل در شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز  منصوب کرد.

شایان ذکر است مهندس هیهاوند دانش آموخته آموزشگاه فنی و حرفه ای اهواز، کاردانی الکترونیک و کارشناسی مهندسی صنایع است.

وی در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از سال ۸۵تا ۹۲رئیس اداره نگهداری و تعمیرات، از سال ۹۲تا ۹۸مدیرعملیات و از سال ۹۸ تا کنون مشاور مدیرعامل در امور عملیات بود.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، یکی از پنج شرکت تابعه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب است که راهبری حدود ۲۰ میدان نفتی و گازی را در گستره ۲۷ هزار کیلومتر مربع عهده دار است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز