امروز

چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۴۹ قبل از ظهر

سایز متن   /


پایگاه خبری تفکرجوان؛ به گزارش روابط عمومی، مهندس احمد محمدی اظهار کرد: از مجموع ۲۸ بسته قراردادی برای توسعه مخازن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، ۶ بسته قراردادی شامل کبود، زیلایی، لالی آسماری، لالی بنگستان، قلعه نار و بالارود در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان قرار دارد.

وی افزود: پس از انجام مطالعات مقدماتی و برگزاری تشریفات مناقصه، پیمانکاران توسعه مخازن کبود و لالی آسماری مشخص شدند و با آغاز عملیات حفاری چاه ها در این دو مخزن، مراحل اجرایی این طرح در شرکت بهره برداری نفت و گازمسجدسلیمان آغاز شد.

مهندس محمدی ادامه داد: همچنین پیمانکار بسته قراردادی توسعه مخزن زیلایی مشخص شده و بزودی قرارداد نهایی با پیمانکار آن امضا می شود و بسته های قراردادی توسعه مخازن لالی بنگستان، بالارود و قلعه نار در مرحله تشریفات مناقصه برای انتخاب پیمانکار قرار دارد که پس از انتخاب پیمانکار، فاز اجرایی توسعه این مخازن نیز آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب یادآور شد: با توسعه ۶ مخزن پیش گفته در قالب طرح توسعه ۲۸ مخزن، علاوه بر نگهداشت تولید به میزان ۲۰ هزار بشکه در روز ظرفیت تولید نفت در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به میزان ۳۹.۱ هزار بشکه در روز افزایش می یابد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز