امروز

دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۲:۱۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

۳۵۵۴۴_۲۷۵

باشگاه خبرنگاران تفکر جوان: با توجه به پخش مکرر تیزر فیلم‌های سینمایی از شبکه جم و توضیحات هرمز سیرتی بازیگری که از همکاری با این شبکه منصرف شده به سینمای ایران بازگشته مبنی بر این که صاحبان آثار از پخش تیزر فیلم‌هایشان اطلاع دارند، مدیران سازمان سینمایی با اهالی سینما جلسه‌ تشکیل دادند.
جلسه ای به منظور بررسی وتصمیم گیری در باره ابعاد پخش تیزرهای تبلیغاتی فیلمهای سینمایی که با حضوردکتر ایوبی رییس سازمان سینمایی، حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان ، منوچهر شاهسواری مدیر عامل خانه سینما،مهرداد فرید دبیر شورای عالی تهیه کنندگان،علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران و محمد رضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه ای در محل سازمان سینمایی بر گزار شد.

دراین جلسه شرکت کنندگان ، از اکثریت سینماگران کشور در حفظ و صیانت از اعتبار سینمای ملی و توجه به خطوط قرمز در عرصه تبلیغ فیلمهای سینمایی تشکر کردند و بر ضرورت رعایت قانون و خطوط قرمز نظام و ضرورت برخورد با کسانی که مصالح کلی سینما را در نظر نمی گیرند، تاکید و ضرورت اقدامات موثر برای تبلیغ مناسب را یادآور شدند.
مقرر شد؛ سازمان سینمایی برای استفاده بهینه از ظرفیتهای ملی ،سازمان صدا و سیما و شهرداری ها برای در اختیار گذاردن فضای مناسب تبلیغی تلاش کند.
بنابراین گزارش، در این جلسه وضعیت دو تهیه کننده متخلف و تذکر به أصناف مربوطه جهت برخوردمناسب بررسی شد. پیش ازاین طبق اعلام مقام قضایی ،پخش کنندگان و صاحبان فیلم از پخش تیزر هایشان در شبکه های معاند منع شده بودند.

انتهای پیام/ شمانیوز به نقل از فارس

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز