امروز

چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۷:۵۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

۸۲۳۸۷۰۷۰-۷۱۳۲۶۴۰۳

باشگاه خبرنگاران تفکرجوان: علیرضا شکرخدایی در گفت و گو با خبرنگار ما، علت خاموشی تیرهای برق بنکداران را سرقت کابل برق در این مسیر بیابانی عنوان کرد و افزود: سارقان شبانه به شبکه روشنایی مسیر بنکداران دستبرد زده و پنج کیلومتر از کابل زمینی این مسیر را با شگردهای خاص دزدیدند.
وی گفت: هنوز ردپا یا سرنخی از سارقان که برای چندین بار است که کابل های برق شبکه را در مناطق کلانشهر اهواز به سرقت می برند به دست نیامده است.
رئیس روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به اینکه هنوز میزان خسارت وارده ناشی از سرقت کابل برق مسیر بنکداران اهواز تعیین نشده است از برنامه شرکت برق اهواز برای احداث کابل هوایی خودنگهدار در این مسیر خبر داد و افزود: شبکه کابل هوایی خودنگهدار می تواند تا حدودی از دسترسی سارقان به شبکه بکاهد.
شکرخدایی خواستار حفاظت از شبکه برق مسیر توسط صنف بنکداران اهواز شد و افزود: شرکت برق اهواز نمی تواند پای هر تیر برق مامور حفاظت بگمارد.
در سه سال اخیر بخش اعظم صنف بنکداران که سال ها در هسته مرکزی اهواز فعالیت می کردند به شرق اهواز و در نزدیکی شرکت فولاد خوزستان انتقال یافتند.
در سال جاری گزارش های متعددی از سرقت سیم و کابل فشار ضعیف و متوسط در مناطق مختلف اهواز دریافت شده بود که در مواردی به خاموشی موقت برق منجر شد.
شرکت توزیع برق برق اهواز که شهرهای حمیدیه ، باوی و کارون را نیز زیر پوشش خود دارد به یک میلیون مشترک تجاری ، مسکونی ، صنعتی ، کشاورزی و اداری خدمات رسانی می کند.

انتهای پیام/ ایرنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز