امروز

شنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۵:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

۱۳۹۵۰۴۲۱۰۰۰۳۱۹_PhotoA

باشگاه خبرنگاران تفکر جوان: 

به گزارش تفکرجوان، از روز جمعه استان خوزستان بار دیگر مهمان ناخوانده خود را در آغوش گرفت و اکثر شهرهای خوزستان تبدیل به خاکستان شد.

بر همین اساس پدیده گرد و غبار شهرهای مختلف اهواز، آبادان، خرمشهر، ماهشهر، مینوشهر و … را فرا گرفت و این وضع تا بامداد شنبه ادامه داشت.

گرد و خاک روز جمعه تا جایی پیش رفت که نماز جمعه اهواز را به تعطیلی کشاند و سبب قطعی برق‌ در برخی از مناطق و لغو پروازها و مسدود شدن بعضی از مسیر و جاده‌ها به دلیل کاهش شدید دید شد.

گرد‌ و‌ خاک نام و یادگار آشنایی برای اهالی خوزستان است، رفیق قدیمی که هر مدت لطف و محبت خود را به حلق مردم می‌رساند تا شاید محبت و لطف از دست رفته مسوولان برای حل و رفع مشکل این استان زخمی برگردد.

حالا باید پرسید که مسؤولان ملی و استانی تا کی باید بر این بی مهری خود پافشاری و تداوم داشته باشند، در حالی که مردم با شدت گرد‌ و‌ خاک آسایش ندارند و با انواع بیماری و آسیب‌ها مواجه شوند.

آیا خانم ابتکار رئیس به اصطلاح محیط زیست کشور ابتکاری برای حل این موضوع ندارد، یا هوای خوب و راحتی سکونت وی مانع حل و رفع این مشکل شده است.

سؤوال اینجاست که دولت تدبیر و امید قرار است تدبیر و امید را چه موقع و برای چه کسی خرج کند، سال‌ها از این وضعیت اسفبار در خوزستان می‌گذرد، اما دریغ از تلاش و کوششی از سوی مسؤولان مربوطه.

انتهای پیام/فارس

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز