امروز

شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۲۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

شرکت ملی حفاری ایران در ۱۰ ماه سال جاری موفق به حفاری و تکمیل ۹۸ حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، احمد تمدن سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت، گفت: از این چاه ها ۲۴ حلقه توسعه ای توصیفی، سه حلقه اکتشافی و ۷۱ حلقه تعمیری بوده است.

وی افزود: از مجموع چاه های تکمیلی ۷۳ حلقه در وسعت عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۱۰ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، ۹ حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، ۲ حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و ۳ حلقه در پروژه های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و برای بهره برداری تحویل شرکت های متقاضی گردید.

تمدن  اظهار کرد: در نتیجه هم افزایی و همکاری میان متخصصان ملی حفاری و شرکت های کارفرما، عملیات حفاری و تکمیل ۱۵ حلقه چاه  ۲۵۷ روز زودتر از برنامه  پیش بینی شده به اتمام رسید که ارزش اقتصادی قابل توجهی دارد.

سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه متراژ حفاری چاه های پیش گفته از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه  امسال به متراژ ۵۳ هزار و ۳۶۳ متر ثبت شده است، گفت: هم اکنون ۲۳ دستگاه حفاری خشکی ناوگان شرکت در حال جابجایی در موقعیت های عملیاتی قرار دارند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز