امروز

سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۷:۱۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری تفکر جوان؛ به نقل از استانداری خوزستان در این ابلاغیه آمده است: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان، گرمای هوا و دمای بالا در استان خوزستان و به منظور صرفه جویی، مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال عموم شهروندان بدین وسیله ساعات کاری از تاریخ اول خرداد تا ۳۱ شهریور سال جاری به شرح زیر اعلام می گردد.

از تاریخ اول خرداد تا ۱۸ خرداد روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت تا ۱۳:۳۰ است.
از تاریخ ۱۹خرداد تا ۳۱ شهریور روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت تا ۱۳ است.
ساعت کار بیمارستان ها، مراکز امدادی و درمانی، بخش های عملیاتی و دارای نوبت کاری، بخش های ارائه دهنده خدمات عمومی و آتش نشانی ها به روال سابق خواهد بود.
مدیران دستگاه های اجرایی موظفند ضمن رعایت دقیق ساعت کاری اعلام شده پس از پایان ساعت کار اداری نسبت به نظارت بر صرفه جویی در مصرف برق اقدام لازم معمول و در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی برق با دستگاه مختلف برخورد قانونی خواهد شد.
شرکت های برق منطقه ای، توزیع نیروی برق استان و اهواز موظفند به منظور کنترل و نظارت بر مصرف برق توسط ادارات و سازمان ها در دوره مذکور، گروه هایی را تشکیل دهند و نتیجه را هر ۱۵ روز به استاندار خوزستان گزارش نمایند.
تابستان سال گذشته نیز به دلیل گرمای هوا و به منظور جلوگیری از قطع احتمالی برق ساعات کار ادارات در استان خوزستان کاهش یافت.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز