امروز

سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۳۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری تفکر جوان، فاضل عبیات در گفت‌وگو با خبرنگاران، در خصوص امکان تمدید زمان جذب اعتبارات عمرانی دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: پایان زمان جذب اعتبارات عمرانی برای دستگاه‌های اجرایی تاریخ ۳۱ تیرماه است و با توجه به اینکه دستگاه‌های اجرایی استان درگیر مساله سیلاب بودند، مسایلی در خصوص تمدید ۲ ماهه زمان جذب اعتبارات عمرانی مطرح شد.
وی افزود: این مساله از سوی دستگاه‌های اجرایی برای آن مطرح شده که با توجه به مسایل سیلاب ممکن است برخی از این دستگاه‌ها فرصت کافی برای جذب اعتبارات نداشته باشند و برای جذب بیشتر اعتبارات مساله تمدید زمان جذب اعتبارات عمرانی را تا ۳۱ شهریورماه مطرح کرده‌اند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: این مساله که پایان زمان جذب اعتبارات را تاریخ ۳۱ شهریورماه در نظر بگیریم برای اعتبارات سال آینده مسایل و مشکلاتی به همراه خواهد داشت و از این رو تصمیم بر آن شده تا با شیوه‌ای دیگر نسبت به جذب اعتبارات تا پایان تیرماه اقدام شود.

عبیات عنوان کرد: برای جبران عقب‌افتادگی در جذب اعتبارات، استان به دنبال آن است تا با جا‌به‌جایی برخی از اولویت‌ها در درون دستگاه‌های اجرایی و همچنین جا‌به‌جایی میان دستگاهی بتوانیم اعتبارات باقی‌مانده را تا ۳۱ تیرماه جذب کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه احتمال موافقت دولت با تمدید مدت زمان جذب اعتبارات از سوی دستگاه‌های اجرایی پایین بود، تصمیم گرفته شده تا با این اقدام نسبت به جذب اعتبارات عمرانی اقدام شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا-مرکز خوزستان

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز