امروز

جمعه, ۲۶ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

دهمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اهدا و توزیع ۲۰۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم برخوردار روستاها و عشایر مجاور کارخانه ها و تأسیسات فرآورشی این شرکت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مرحله ی دهم از رزمایش کمک های مومنانه در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی ۲ روز گذشته  برگزار شد و طی آن ۲۰۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم برخوردار روستاها و عشایر حاشیه و مجاور واحد بهره برداری و نمک زدایی لب سفید در بخش شهیون دزفول  و همچنین واحد بهره برداری و نمک زدایی هفت شهیدان مسجدسلیمان توزیع گردید .

این بسته ها که شامل کیف – دفتر خط دار و نقاشی – بسته مداد رنگی – خط کش – تراش – مداد سیاه و مداد قرمز – خودکار و جا مدادی است به همت دفتر مدیریت و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت تهیه گردیده و  به دانش آموزان کم برخوردار زیر پوشش این دو نهاد اهدا شد  .

در مرحله ی قبلی از اجرای رزمایش مومنانه توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تعداد ۲۸۰۰ بسته نوشت افزار به دانش آموزان کم بضاعت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا اهدا گردید .

لازم به توضیح است که پیش از این و طی سالهای ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ ، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی اش تعداد ۹۲۰۰ بسته نوشت افزار را تهیه و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرهای مسجدسلیمان – لالی – هفتکل و اندیکا میان دانش آموزان توزیع نموده است .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز