امروز

سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۶:۴۱ قبل از ظهر

سایز متن   /پایگاه خبری تفکر جوان:به گزارش خبرنگار ما از بهبهان- هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان، باحضور دکتر منصور کوهی رستمی مدیرکل نهادکتابخانه های عمومی استان و ممبینی رییس اداره اموزش و پرورش استثنایی استان و به  ریاست محمد حری فرماندار شهرستان بهبهان برگزار گردید.
 در این جلسه دکترمنصور کوهی  رستمی مدیرکل نهاد کتابخانه های استان خوزستان با ارایه امارهای دقیق سرانه کتاب و کتابخوانی را درشاخص های متعددی درشهرستان بهبهان را فراتر از میانگین استانی و بل کشوری ارزیابی کرد و نمود این مهم را درپیشگامی بهبهان در عرصه های علمی و فرهنگی و اموزشی کشور تجلی یافته، عنوان نمود.
در این جلسه همچنین با گرامیداشت روز معلولان و ناشنوایان،از جمعی از معلولین شهرستان،گروه سرود ناشنوایان و همچنین خیرینی که در امر کمک رسانی به معلولان همت گماشته اند تقدیر و با اهدای لوح، قدردانی شد.
فرمانداربهبهان نیز درجلسه شورای اداری شهرستان با گرامیداشت سالگردجنگ تحمیلی ازشهدا و جانباران ویادگاران عرصه جهاد و شهادت  به نیکی یاد کرد و برخدمات رسانی درپیاده روی اربعین تاکید گذاشت.
 محمدحری با اشاره به اختتامیه جشنواره رضوی در مبحث کتاب و کتابخوانی از پیشتازی مردم فرهنگ دوست بهبهان اظهار شادمانی کرد و ارزو نمود پیوسته اخبارمثبتی از بهبهان  برای انتشار درسطح کشور موجود باشد.
 محمد حری از احتمال بارانهای زودرس پاییزی سخن گفت و به  دستگاههای مرتبط با بارندگیها یاداور شد که از هم اکنون خود را مهیای مقابله با مشکلات احتمالی بارندگی پاییزی نمایند.
 درپایان جلسه ازسوی دکتر منصور کوهی رستمی لوح تقدیری به فرمانداربهبهان به پاس مساعدت های وی درحوزه ترویج کتاب و کتابخوانی اهدا گردید.


  خبرنگار بهبهان/ محمد خلیجی

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز