امروز

سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۴:۱۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

۱۷۰۰۴۱
  
باشگاه خبرنگاران تفکر جوان: رضا میرانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در گذشته تعهدات دستگاه‌های اجرایی در بحث اشتغال، از آن‌ها دریافت می‌شد و آن دستگاه بر اساس تعهدات خود، میزان اشتغال تحقق یافته خود را وارد سامانه رصد می‌کرد و پس از آن مورد ارزیابی قرار می‌گرفت.

وی افزود: در برخی از زمان‌ها، میزان تحقق نسبت به تعهدات اشتغال دستگاه مربوطه انحرافات بسیار زیادی داشت به شکلی حتی میزان تحقق تعهدات، بیشتر از خود تعهدات بود.

میرانی تصریح کرد: با بررسی‌های انجام‌شده مشخص شد که بسیاری از موارد به صورت کارشناسی انجام نمی‌شود. در این زمینه با توافقات انجام گرفته با استانداری خوزستان در سال ۹۵، قرار شد تا پیش از ابلاغ برنامه‌های وزارت کار، سند توسعه پایدار برای استان به صورت برنامه‌ریزی منطقه‌ای تهیه و برنامه‌های اشتغال دستگاه‌های اجرایی از آن‌ها دریافت شود.

وی عنوان کرد: برنامه توسعه اشتغال پایدار منطقه‌ای دستگاه‌های اجرایی خوزستان در حال تهیه و نهایی شدن است و می‌تواند پایه بسیار خوبی برای سال ۹۷ باشد؛ این برنامه می‌تواند به عنوان یک نقشه راه بسیار خوب برای دستگاه‌های اجرایی استان باشد.

میرانی ادامه داد: در این سند بر اساس برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی در بحث اشتغال که بر اساس واقعیت است، تصمیم‌گیری می‌شود. به علت آنکه تعداد دستگاه‌ها در استان بسیار زیاد بود، برنامه‌ریزی شد تا برخی از دستگاه‌ها به عنوان محور فعالیت کنند.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا  مرکز خوزستان

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز