امروز

دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۵۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

تفکر جوان به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ حسن کریمی روز پنجشنبه در گفت و گوبا خبرنگاران ، با اشاره به خسارت های زیاد به صنعت برق خوزستان در اثر سیل اخیر اظهار داشت: در صورت وزش باد، بدون شک میزان خسارت و سقوط شبکه ها به صورت تصاعدی افزایش خواهد یافت.
وی ادامه داد: بیش از پنج هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط در معرض سیلاب بوده و بسیاری از پایه ها نیز به زیر آب رفته اند.
کریمی گفت: عملیات توانمندسازی در شرکت توزیع برق اهواز، با توجه به وسعت آن، برای اولین بار در کشور انجام می شود و می توان آن را ایده نو و جدیدی دانست.
وی ادامه داد: از مهم ترین اولویت های شرکت توزیع برق اهواز عدم قطع برق مشترکان بود زیرا اگر در این شرایط بحرانی تنها ۱۰ ساعت شبکه برق اهواز دچار مشکل و قطعی می شد فاجعه ای انسانی در این شهر رخ می داد.
کریمی گفت: نیروهای عملیاتی و مدیران شرکت، در جهت پایداری شبکه در شرایطی که تنها سر آنها از آب بیرون بوده تلاش ها و جانفشانی کرده اند.
یش از این نیز مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفته بود: سیل اخیر خوزستان تاکنون سه هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال به تاسیسات و زیرساخت های این شرکت خسارت وارد کرده است.
حسن کریمی مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از ۲۶ اسفندماه سال گذشته تاکنون با حفظ سمت، سرپرست شرکت توزیع برق خوزستان نیز است.
سیلاب مهیب ناشی از طغیان رودخانه های کرخه ، دز و کارون ۴۰۰ هزار نفر را در استان خوزستان درگیر کرده است. 
حدود ۳۰۰روستای خوزستان درگیر سیلاب اخیر بودند که از این تعداد ۱۴۵روستا ، سیلاب وارد آنان شده بود و در مجموع ساکنان ۶۰هزار واحد مسکونی روستایی خوزستان به نوعی با سیلاب دست و پنجه نرم کردند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز