امروز

جمعه, ۲۶ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۵:۱۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

۱۳۹۵۰۹۲۲۱۹۴۳۳۷۹۵۳۹۴۳۸۹۵۴

باشگاه خبرنگاران تفکر جوان: محسن بیرانوند امروز در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری ایذه اظهار داشت: مسئولان شهرستان ایذه موظف به همکاری با خبرنگاران هستند و در دوران مدیریت بنده برای پاسخویی به خبرنگاران اجبار خواهند داشت.

وی افزود: مسئولان ادارات ایذه حق هیچگونه شکایتی از خبرنگاران را ندارند و قطعا با مدیر شاکی نیز برخورد می‌شود؛ اما رسانه‌ها هم باید رعایت انصاف را در قلم زدن خود به کار بگیرند؛ البته مسئولانی که خبرنگار را یک تهدید برای خود به شمار ببرند افراد نادانی هستند زیرا مدیرانی که به فکر خدمت رسانی باشند باید رسانه را یک فرصت برای خود حساب کنند.

ایذه در اوج محرومیت به سر می‌برد

فرماندار ایذه به جلسه اخیر خود با استاندار خوزستان اشاره کرد و گفت: به آقای استاندار بیان کردم که امکانات شهرستان ایذه در همه حوزه‎ها با وسعت آن همخوانی ندارد به عنوان مثال وقتی که سیل شهر را دربر بگیرد امکانات برای رهایی از این موضوع به اندازه کافی نداریم.

بیرانوند در ادامه همین مبحث تاکید کرد: بیش از ۴۵۰ روستا در شهرستان ایذه وجود دارد که تنها ۷۰ روستای آنها بهسازی شده‌اند در واقع این شهر در اوج محرومیت به سر می‌برد و اگر هم با این اعتبار کم کاری شود به چشم نخواهد آمد چرا که تعداد این روستاها زیاد هستند.

وی به راه‌های روستایی و فرعی شهرستان ایذه اشاره کرد و گفت: راه‌های روستایی و فرعی شهرستان ایذه قابل مقایسه با هیچ جای کشور نیست اما متاسفانه با این کاستی‌ها نمی توان کار ویژه‌ای کرد.

وضعیت فعلی بیمارستان ایذه نامناسب است

نماینده دولت در ایذه با اشاره به وضعیت فعلی بیمارستان عنوان کرد: بیمارستان شهرستان ایذه فضای مناسبی ندارد و حتی برخی اوقات بیماران باید در راه‌رو بستری شوند.

فرماندار ایذه به مشارکت عمومی در حوزه‌های شهری اشاره کرد و با بیان اینکه مدیریت شهری با مشارکت عمومی بوجود می‌آید، افزود: در حوزه‌های شهری مشارکت عمومی در ایذه ۲۶ هزار توان است؛گرچه در برخی از شهرهای دیگر ۲میلیون و دویست هزار تومان بوده است.

در بحث انتصابات پیشنهادهایی از سوی نماینده مردم داده می‌شود

بیرانوند با اشاره به انتصابات در فرمانداری و بخشداری‌های شهرستان عنوان کرد: برخی از افراد در بحث انتصابات فکر می‌کنند در این شهر همه کاره هستند قطعا نیروهایی که منصوب می‌شوند را بنده معرفی خواهم کرد گر چه اعمال نفوذهایی نیز وجود دارد.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا نماینده مردم هم در انتصابات فرمانداری نقش دارد، بیان کرد: قطعا پیشنهادهایی از سوی نماینده مردم نیز می‌شود البته اگر یک روز بنده نماینده مردم شوم کاری به این کارها نخواهم داشت؛که پس از گذشت ۴ سال مردم این انتصابات از یادشان برود و بگویند که چه خدماتی برای شهر شده است؛گرچه شاخص‌های یک مدیر خوب را به مدیرکل برای انتصاب خواهم گفت.

فرماندار ایذه تصریح کرد:جالبتر اینکه برخی از نمایندگان فقط منتقد مدیران قبلی هستند و بیان می‌کنند که این شهر را نابود کردند اما بعدها خود همین‌ها هم روال گذشتگان را ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/تسنیم

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

خبر روز