14:36:30 - چهارشنبه 7 اکتبر 2020
برای اولین بار رقم خورد:
شرکت توزیع برق خوزستان موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در استان شد
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برای نخستین بار و از میان ۶۴ دستگاه اجرایی شرکت کننده، موفق به کسب عنوان رتبه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی سال ۹۹ گردید.

به گزارش تفکر جوان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی که با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ دستگاه های اجرایی، عنوان رتبه برتر را احراز نمود.
بر اساس این گزارش، امسال در جشنواره استانی شهید رجایی، عملکرد ۶۴ دستگاه اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت که بر اساس نتایج ارزیابی صورت گرفته از عملکرد دستگاه های اجرایی استان و بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی، این شرکت با ارایه عملکرد قابل قبول و مطلوب در میان سایر دستگاه های اجرایی و با رشد قابل ملاحظه ای نسبت به سال گذشته، با کسب عنوان برتر از سوی شورای راهبری توسعه مدیریت استان،  مورد تقدیر قرار گرفت و از سوی استاندار خوزستان تندیس و لوح تقدیر جشنواره به دکترعلی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اهدا گردید.
گفتنی است آیین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره روز یک شنبه ۱۳ مهر ماه در سالن شهید رجایی استانداری اهواز برگزار و از ایشان تقدیر بعمل آمد.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  شرکت توزیع برق خوزستان موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در استان شد


امکانات