15:24:45 - سه‌شنبه 8 سپتامبر 2020
پایداری شبکه برق لالی در تابستان مرهون همکاری مردم بوده است
از ابتدای فصل تابستان در راستای عدم خاموشی و کاهش مصرف برق تدابیر مناسب و اقدامات فنی و تخصصی موثری انجام شد تا شبکه برق شهرستان لالی در پایداری کامل قرار گیرد.

به گزارش رویداد خوزستان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، علی حاجی پور مدیر توزیع برق لالی ضمن تشکر از شهروندان در خصوص صرفه جویی در مصرف برق به ویژه در ساعات پیک بار شبکه افزود، هرچند در برخی مواقع پیک مصرفی در وضعیت هشدار قرار گرفت اما همراهی و توجه شهروندان محترم جهت صرفه جویی در ساعات اوج مصرف برق علیرغم افزایش دما قابل تحسین بود و کمک موثر و قابل توجهی در صرفه جویی و ارتقا ضریب پایداری شبکه برق نمود.
 حاجی پور یادآور شد؛ این موفقیت در اثر سیاستگذاری و توجه جدی مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان جهت تامین برق پایدار برای مردم بوده است.
مدیر توزیع برق لالی در ادامه تصریح کرد، در تابستان امسال پیک بار شهرستان لالی ۳۰ مگاوات بوده و این در حالی است که نسبت به پارسال روستای عنبر و روستاهای حومه آن و چند روستای دیگر از بار شبکه مسجد سلیمان جدا و از شبکه برق لالی تامین می گردند. 
حاجی پور در پایان با تقدیر از نقش اصحاب رسانه برای فرهنگ سازی در زمینه مصرف برق و پرداخت هزینه برق مصرفی توسط مردم اظهار امیدواری نمود که روند پرداخت قبوض برق با توجه به مشکلات پیش آمده به دلیل ویروس کرونا به نقطه مطلوب برسد.

انتهای پیام
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  پایداری شبکه برق لالی در تابستان مرهون همکاری مردم بوده است


امکانات