17:42:50 - سه‌شنبه 4 آگوست 2020
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از ۱۳ مرداد ماه
به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با اشاره به هماهنگی بعمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۹ گفت : ثبت نام این آزمون از تاریخ ۱۳ مرداد ماه ۹۹ آغاز و لغایت ۲۳ […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با اشاره به هماهنگی بعمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۹ گفت : ثبت نام این آزمون از تاریخ ۱۳ مرداد ماه ۹۹ آغاز و لغایت ۲۳ مرداد ماه ۹۹ پایان می پذیرد.

مرعشی تصریح کرد : این آزمون از طریق سایت سنجش آموزش کشور یا لینک سایت مذکور در سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی انجام خواهد پذیرفت.

مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با اشاره به جذب ۵۴ نفر نیرو از طریق این آزمون افزود : جذب این افراد در عناوین شغلی متصدی خدمات اداری و کارشناس امور بیمه ای با مدرک تحصیلی دیپلم و لیسانس خواهد بود.

مرعشی تأکید کرد : متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان تأمین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir یا سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از ۱۳ مرداد ماه


امکانات