18:08:47 - شنبه 11 جولای 2020
سارقان ۸۰ خانوار را در شوشتر بی برق کردند/سرقت سیم برق در رامشیر ناکام ماند
در روزی که سرقت سیم برق در رامشیر ناکام ماند، سارقان در چند منطقه از شوشتر باعث بی برقی ۸۰ خانوار شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، سید حمید پیشنماز در این رابطه گفت؛ فلکه ۱۷ شهریور، محوطه خروس طلایی جنب منزل مرعشی و فرهنگ شهر از مناطقی بوده که با سرقت سیم برق مواجه شدند.
مدیریت توزیع برق شوشتر با اشاره به اینکه این اقدام غیر انسانی در این روزهای گرم و شرایط کرونایی باعث رنجش و زحمت دوچندان مردم می شود، خاطر نشان ساخت بلافاصله کار بازسازی و مرمت و تامین برق ساکنان مناطق یاد شده انجام شد و در حال حاضر وضعیت عادی است.
پیشنماز افزود، بیشترین تعداد خانوار بی برق شده مربوط به محوطه خروس طلایی جنب خانه مرعشی بود که سارقان ۹۰ متر سیم به سرقت بردند.
وی ادامه داد در مجموع ۱۸۵ متر سیم به سرقت رفته است و در بسیاری از سرقت ها علاوه بر سلب آسایش مردم خود سارقان نیز با خطرات جانی مواجه می شوند.
بر اساس این گزارش سرقت سیم برق در رامشیر با تلاش و هوشیاری نیروی انتظامی ناکام ماند و سارقان در حین سرقت سیم برق دستگیر شدند‌.
در این رابطه سعید احمدی مدیریت توزیع برق رامشیر ضمن تقدیر از تلاش پرسنل نیروی انتظامی و معاونت آگاهی رامشیر گفت؛ در دو مورد سرقت سیم با جانفشانی نیروی انتظامی، خودروی حامل سیم و یک نفر از سارقان دستگیر شد.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  سارقان ۸۰ خانوار را در شوشتر بی برق کردند/سرقت سیم برق در رامشیر ناکام ماند


امکانات