11:26:37 - شنبه 27 ژوئن 2020
وقوع ۲ حادثه آتش‌سوزی در اهواز بر اثر اتصال برق
اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: اتصال برق در اهواز امروز باعث وقوع ۲ آتش‌سوزی گسترده شد که آتش‌نشانان جان ۲ نفر را دراین حوادث‌ نجات دادند. ابراهیم قنبری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: صبح امروز اتصال برق کولر باعث آتش گرفتن یک واحد مسکونی در شهرک […]

وقوع ۲ حادثه آتش‌سوزی در اهواز بر اثر اتصال برق

اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: اتصال برق در اهواز امروز باعث وقوع ۲ آتش‌سوزی گسترده شد که آتش‌نشانان جان ۲ نفر را دراین حوادث‌ نجات دادند.

ابراهیم قنبری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: صبح امروز اتصال برق کولر باعث آتش گرفتن یک واحد مسکونی در شهرک برق اهواز شد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت گفت: آتش نشانان از سرایت آتش به واحدهای دیگر جلوگیری کردند اما تمامی مجتمع دچار دودگرفتگی شد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: همچنین در حادثه دیگر صبح امروز بر اثر اتصال برق کولر یک واحد مسکونی در طبقه چهارم یک مجتمع مسکونی در خیابان بعثت اهواز دچار آتش‌سوزی شد.

وی افزود: در این حادثه ۲ مرد درون این منزل حبس شده بودند که توسط آتش نشانان زنده و سالم نجات داده شدند.

قنبری ادامه داد: آتش‌سوزی گسترده بود و خسارت زیادی به واحد مسکونی وارد شد اما با تلاش آتش‌نشانان آتش سوزی مهار و از سرایت به سایر واحدها جلوگیری شد.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: در ایام تابستان آمار آتش‌سوزی بر اثر اتصال برق در اهواز و مناطق گرم استان بسیار افزایش می‌یابد به همین دلیل از مردم تقاضا داریم که نکات ایمنی را رعایت کنند و سیمکشی برق محل زندگی و کار خود را بررسی کنند.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  وقوع ۲ حادثه آتش‌سوزی در اهواز بر اثر اتصال برق


امکانات