۱۳:۰۷:۱۵ - شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
استاندار خوزستان تاکید کرد:
لزوم آمادگی لازم برای برگزاری اربعین در صورت کنترل کرونا
استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه با اپیدمی کرونا درگیر هستیم و مشخص نیست این شرایط تا چه زمانی تداوم خواهد داشت، در این زمینه ستاد ملی با همفکری‌ای که با کشور عراق خواهد داشت تصمیم‌گیری خواهد کرد.

لزوم آمادگی لازم برای برگزاری اربعین در صورت کنترل کرونا

غلامرضا شریعتی در نشست ستاد اربعین حسینی که امروز شنبه (ششم اردیبهشت) در استانداری خوزستان برگزار شد تاکید کرد: ما باید از هم‌اکنون آمادگی لازم را داشته باشیم که اگر ان‌شاالله تا آن زمان مساله کرونا حل و کنترل شده باشد، امکان برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: باید از قبل هماهنگی‌های لازم را داشته باشیم تا به صورت غیرمنتظره و غافلگیرانه با این رویداد بزرگ مواجه نشویم.

شریعتی گفت: کمیته‌های استانی ستاد اربعین موظف به آمادگی و هماهنگی هستند، مگر اینکه با توجه به شرایط کشور و شرایط بیماری کرونا تصمیمات دیگری اتخاذ شود.

به نقل از استانداری خوزستان، استاندار خوزستان خاطرنشان‌کرد: امروز اولین جلسه ستاد اربعین حسینی در سال ۹۹ برگزار شد و در آن تاکید شد که کمیته‌های عضو ستاد اربعین حسینی خوزستان از هم‌اکنون برنامه‌ریزی و فعالیت لازم را انجام دهند و هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

انتهای پیام
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  لزوم آمادگی لازم برای برگزاری اربعین در صورت کنترل کرونا


امکانات