۱۴:۰۵:۳۴ - دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
بازگشت امید به مسجدسلیمان بزرگ
با تایید صلاحیت مهندس غلامحسین بابادی امید به مسجدسلیمان بزرگ بازگشت و معمادلات دیگر رقبای خود را بهم زد.

یادداشت// روزی که خبر حضور مهندس غلامحسین بابادی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد و به گوش شهروندان مسجدسلیمانی رسید به وضوح می شد مشاهده کرد که امید در دل آنها جان تازه‌ای گرفته و نوید روزهای سراسر پیشرفت و دستیابی به حقوق حقه این مردمان شریف و نجیب را می داد.
اما با اعلام تایید یا رد صلاحیت‌ از سوی شورای محترم نگهبان تعداد کثیری از کاندیداهای محبوب و صاحب رای بالا رد صلاحیت شدند، که متاسفانه کاندیدای مردمی و دلسوز شهرمان مهندس غلامحسین بابادی هم از این قائده مستثنی نبود.
با خبر ردصلاحیت مهندس بابادی، دوباره نا امیدی بر امید شهروندان غلبه کرد تا آنها دلسرد تر از همیشه نگاهی به انتخابات پیش رو داشته باشند زیرا همه باور داشتند که او می تواند آنها را به حقوق اصلی خود که همان رفاه اجتماعی، فرهنگی،سیاسی و… است برساند.
این موضوع باعث شد تا رقیبان وی هم با بداخلاقی‌ و از روی ترس، مطالب و حتی تهمت‌های ناروایی را به او نسبت دهند. زیرا مهندس بابادی در کارنامه‌ی عملکردی خود هرگز از مسیر خدمت به مردم شهر، یعنی مسجدسلیمان بزرگ دچار انحراف نشده و از هیچ تلاشی برای آبادانی این شهر فرو گذار نکرده است، و این جمله مصداق بارز شخصیت مهندس بابادی است که کسی هرگز به قطار ایستاده سنگ نمی اندازد ، و او تا جایی که توانست قطار توسعه و پیشرفت مسجدسلیمان را به پیش برد.

اما گویی این بار سرنوشت برای مسجدسلیمان بزرگ خوب نوشته است و با اعلام تایید صلاحیت مهندس غلامحسین بابادی در روز ۱۲ بهمن ماه سال جاری، امید دوباره به مسجدسلیمان بزرگ بازگشت تا دوباره وحدت را در بین شهروندان به وجود آورد.
اما نکته اساسی که باید به آن اشاره کنیم این است که حضور مهندس بابادی تمام معادلات رقبای خود را بهم زد و ترسی که آنها از حضور او در انتخابات داشتند دو چندان شد و از آنجایی که مهندس بابادی دارای صندوق رای قابل توجهی می باشد قطعا این احساس خطر برای رقبای او باعث مستاصل شدن آنها خواهد شد.

حال باید مردم شریف مسجدسلیمان با انتخابی آگاهانه و به دور از تفکرات قومگرایی پای صندوق‌های رای بروند و سرنوشت خود را به دست کسی بسپارند که دغدغه‌ی کیفیت و شرایط زندگی آنها را دارد نه کسی که صرفا به دنبال پیروزی در انتخابات است و با هر ترفندی می خواهد حق آنها را به نفع خود برای رسیدن به خواسته های شخصی‌اَش مصادره کند.

قطعا انتخاب اصلح در این دوره کسی جز مهندس غلامحسین بابادی نخواهد بود.

(به امید روزهای روشن و پر از موفقیت برای مسجدسلیمان بزرگ )

رضابهداروند//خبرنگار- فعال اجتماعی و سیاسی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بازگشت امید به مسجدسلیمان بزرگ


امکانات