12:38:42 - جمعه 24 ژانویه 2020
سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان معارفه شد
با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، سرپرست جدید دانشکده پزشکی بهبهان معارفه شد.

به گزارش خبرنگار ما از بهبهان، ابول نژادیان با اشاره به اینکه همت خود را بر افزایش فضاهای بیمارستانی قرار داده است ، گفت: برای هر هزار نفر جمعیت حداقل ۲تخت باید داشته باشیم وی افزود برای ساخت یک بیمارستان ۲۰۰تختخوابی،۲۰۰میلیارد تومان هزینه لازم داریم و درکنار آن به مقاوم سازی زیر ساختها هم اقدام میکنیم.

وی همچنین خواستار تلاش مضاعف مدیریت جدید ،برای ایجاد دانشکده توانبخشی شد و آنرا یکی از بسترهای تبدیل دانشکده بهبهان به دانشگاه خواند.

قدرت الله شاکری نژاد سرپرست جدید دانشکده بهبهان با پیشینه مدیریتهای استانی و کشوری که مدیربت جهاد دانشگاهی استان خوزستان، آخرین آنها بوده، آمادگی خود را برای پیشرفت زادگاهش اعلام و بر استمرار تلاش مدیران پیشین بخصوص در زمینه راه اندازی فازهای Bو C بیمارستان ولی عصرتاکید نهاد.

رییس جدید دانشکده بهبهان،توجه به بیمارستان آغاجاری،ارتقا اعتبار بخشی بیمارستانهای بهبهان به درجه ۱ ،توسعه بخش خصوصی ،تعامل با همکاران نظام پزشکی و ارتقا حوزه دارو و غذا به سطح معاونت را از اولویتهای خود خواند.

وی همچنین تقویت پایگاههای فوریتهای پزشکی ،توجه به سفره و معیشت کارکنان و بازنشستگان بهداشت درمان ،
تحرک آموزش عالی وتشکیل شوراهای فرهنگی و برقراری اردوهای منظم دانشجویی را از برنامه اصلی خویش قلمداد کرد.

در پایان جلسه ضمن قرائت حکم دکتر شاکری نژاد بعنوان مدیرجدید ،از تلاشهای ۱۵ ماهه دکتر غلامرضا بادفر مدیریت ساعی و اندیشمند پیشین دانشکده بهبهان با تقدیم هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

خبرنگار بهبهان
محمد خلیجی
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان معارفه شد


امکانات