۹:۴۱:۲۲ - پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸
ارائه خدمات درمانی به ۱۷۳۰ بیمار در مناطق آبگرفته اهواز و کارون
 رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز از ارائه خدمات درمانی به یک هزار و ۷۳۰ بیمار در مناطق آبگرفته اهواز و کارون خبر داد.

پایگاه خبری تفکر جوان؛ دکتر محمدامین زرگر در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در پی بارش باران سیل‌آسا در چند روز گذشته و آبگرفتگی مناطقی از شهرهای اهواز و کارون، کلیه‌ پرسنل و پایگاه‌های شهری و جاده‌ای مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

وی افزود: از روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه تا یکم دی‌ماه دو دستگاه اتوبوس‌آمبولانس به همراه پزشک، پرستار، دارو و ملزومات پزشکی در مناطق کوت‌عبدالله، شیبان، کوی علوی، شهرک دانشگاه و سایر مناطقی که نیاز به خدمات درمانی داشتند، مستقر شدند.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز گفت: دو پزشک عمومی و ۲۰ نیروی تکنسین، در این ایام در دو شیف کاری، خدمات درمانی را به بیماران ارائه دادند.

زرگر بیان کرد: در این مدت یک هزار و ۷۳۰ بیمار به اتوبوس‌آمبولانس‌های مستقر در مناطق آبگرفته مراجعه و خدمات درمانی را دریافت کردند. خوشبختانه هیچ کدام  از این بیماران به مراکز درمانی انتقال نیافتند. اغلب این بیماران با علائم سرماخوردگی یا تنگی نفس به این اتوبوس‌آمبولانس‌ها مراجعه کردند.

انتهای پیام
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

بر چسب ها:لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ارائه خدمات درمانی به ۱۷۳۰ بیمار در مناطق آبگرفته اهواز و کارون


امکانات